Restorans

Modernajā un reizē tik pievilcīgi vēsturiskajā Rīgas centrā Jūs gaida saliņa mieram, baudai vai tikpat dabiski – veiksmīgām lietišķām sarunām - Restorāns Etage.

Restorāns tika atvērts 2012.gadā, un tā šefpavārs ir viens no Latvijas talantīgākajiem pavāriem - Mareks Voiteckis. Restorānā Jūs varat nobaudīt gan Eiropas virtuves klasiskās vērtības, gan pilnīgi jaunus garšas atklājumus.

Šeit visīstākie gardēži atradīs izsmalcinātus ēdienus visu garšas kārpiņu veldzei un baudai. Visi ēdieni tiek gatavoti no svaigiem bioloģiskiem produktiem. Gardo ēdienu dekorēšanai tiek izmantoti šefpavāra paša audzēti stādi un paša gatavoti ievārījumi. No tiem viņa rokas prot radīt dekorēšanas elementus, kas jau no pirmā skatiena uzbur skaistas asociācijas un atgādina mākslas darbus.

Restorāna ēdienkartē ir iekļauti arī Latvijas nacionālās virtuves ēdienus, starp kuriem ir iespējams atrast pilnīgi jaunas garšas un unikālus risinājumus, no Latvijā ražotiem produktiem.

Restorāns Etage atrodas pašā Rīgas sirdī, šarmantā Jūgendstila ēkā Bruņinieku ielā 6, 7. stāvā, no kurienes paveras burvīgs skats pār Rīgas jumtiem. Tajā ir izcila klusa  atmosfēra lietišķām sarunām un svarīgu jautājumu risināšanai.

Restorāns piedāvā arī nelielu terasi 8. stāvā svarīgām sanāksmēm un slēgtiem pasākumiem, kurus iespējams pavadīt pilnīgi privāti.

Expected response code 200, got 400 The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.