Interjers

Restorāna interjers sevī apvieno vienkāršību, mājas omulīgumu, kā arī svinības noskaņu. Pēc restorāna dizainera Martiņa Pūpola domām, tieši šī noskaņā, galvenokārt, pavada visus cilvēkus laimīgās un bezrūpju ikdienas.

Restorāna nosaukums „Etage” visslābāk atspoguļo tās domas un mērķus kurus restorāna dibinātāji vēlējas sasniegt. „Etgae” – ir vērts pacelties augstāk” ir restorāna sauklis, kas ietver sevī divas pamatdomas. Pirmkārt, restorāns atrodas viesnīcas City Hotel TEATER 7. stāvā, no kurienes pavērās lielisks skats pāri Rīgas jumtiem. Gan lai pabūt lieliskā atmosfērā, gan lai nobaudīt gardus ēdienus ir vērst pacelties augstāk. Otrkārt, šajos vārdos ir paslēpta restorāna filozofija par to, ka dzīvē ir ļoti svarīgi virzīties uz priekšu, attīstīties un sasniegt jaunus mērķus. Šai filozofijai seko līdzi visa restorāna komanda. Nepārtraukti pilnveidojot savas iemaņas un prasmes, mēs piedāvājam arī Jums atklāt jaunus garšas horizontus, un gūt tikai augstākus emocijas.

Restorāns „Etage” piedāvā saviem viesiem klasiskus Eiropas virtuves ēdienus, atsvaidzinot tos ar jaunām gāršām un idejām.
Dizainers Mārtiņš Pūpols restorānā interjeram ir izveidojis gleznu galeriju, kurā pavērās jauns autora skatījums uz ēdienu un dzīves mākslu.

Expected response code 200, got 400 The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.